Jarní móda pro nejmenší

Tento článek jste si přečetli 1115x.

Teplejší dny s sebou nesou obměnu šatníku, a to nejen nás dospělých, ale i našich dětí. Přinášíme vám tak dnes inspiraci v podobě nové jarní kolekce pro nejmenší z našeho obchodního centra. Pojďte spolu s námi přivítat jaro v krásných barvách a příjemných materiálech.

Jarní bunda či měkká mikina jsou do tohoto počasí naprosto ideální, a to zejména pro ty nejmenší děti, které tráví většinu času v kočárku. Vybrali jsme pro vás tři slušivé kousky z našeho obchodu. Kapuce na mikině či bundě je praktická záležitost, která chrání v případě nepříznivého počasí. Obě mikiny jsou navíc oboustranné, vyrobené z toho nejpříjemnějšího materiálu (95% bavlna, 5% elastan) a velmi pohodlné na nošení. Mintová mikina je ještě k dispozici v krásné světle růžové barvě. Kabátek z kolekce Celebrity boy je opět velmi příjemný, pro všechny malé cool kluky.

Zleva: Noppies mikina mint, 560 Kč, Noppies mikina bílá, 560 Kč, Pinokio kabátek Celebrity, 520 Kč, vše Kašpárek baby

Zleva: růžové tepláčky Dirkje, 164 Kč, tepláky s hvězdičkami, Noppies, 395 Kč, mintové tepláky Noppies, 365 Kč, vše Kašpárek baby

K jarní mikině jsou ideální také tepláčky. Příjemné kalhoty, které nikde netlačí, jsou z bavlny, krásně sedí a dítě v nich má zároveň dostatek prostoru k pohybu.

Čepice pro děti je v šatníku dětí nezbytností. Správná čepička by měla být odolná vůči větru. Hlavním jejím úkolem je totiž chránit uši dítěte a poskytnout jim teplo, proto musí být vyrobena z materiálu s vyšší hustotou, jak letní čepice (ideálně tlustší bavlna, která nebude vyvolávat alergie při případném pocení). Dalším důležitým aspektem je, aby čepice opravdu dobře seděla na hlavě, neměla by padat dítěti do čela, ale také by se neměla při pohybu posouvat směrem nahoru. Pro ty nejmenší děti je vhodná čepice na zavazování, která díky šňůrkám krásně sedí a neposouvá se.

Zleva: černá čepice Pinokio, 130 Kč, bílá čepice na zavazování, Outlast, 209 Kč, žlutá čepice Noppies, 225 Kč, vše Kašpárek baby

A dostáváme se k obutí, i to není dobré podceňovat. Pokud vaše miminko ještě nechodí a tráví nejvíce času v kočárku, pak jsou ideální bavlněné capáčky (viz první foto). Pokud už dítě např. leze, pak můžete pořídit třeba  měkké, kožené capáčky, ve kterých se mu bude dobře lézt a nebudou zavazet při pohybu. Pokud už dítko zvládá první krůčky, pak lze pořídit např. capáčky Attipas – jsou navržené tak, aby zachovaly zdravý vývoj dětských nožiček. Kulatá špička a měkká podrážka zajišťují správné zachování tvaru dětské nožičky. Díky použití zdravotně nezávadných materiálů může nožička dýchat a nezapařuje se.

Zleva: bavlněné capáčky Pinokio, 185 Kč, kožené capáčky baBice, 459 Kč, Attipas botičky, 499 Kč, vše Kašpárek baby

Přejeme vám krásné jarní dny s vašimi nejmilovanějšími!