Tipy na dárky pro děti z Homeparku

Tento článek jste si přečetli 1400x.

Vánoce se blíží mílovými kroky. Pojďte dnes spolu s námi trochu pomoct Ježíškovi s výběrem. Máme pro vás tipy na dárky pro děti z našeho obchodního centra Homepark Zličín. Je libo dřevěnou vkládačku pro nejmenší, holčičí kreativní sadu na výrobu parfémů nebo NinjaGo Lego pro všechny nadšené kluky, stavitele?

Dárky pro nejmenší

Zleva nahoře: dečka mazlíček 299 Kč, DM drogerie, dřevěná vkládačka se zvířátky Studio Wood 199 Kč, vkládačka tvary Studio Wood 499 Kč, obojí HM studio, pletený overal F & F 299 Kč, Tesco, Lego duplo Moje první vozidla 499 Kč, HM studio, zateplený kabátek F & F 299 Kč, Tesco, Playgo klíčky od auta 349 Kč, HM studio, chrastítko 79,90 Kč, DM drogerie.

Co koupit úplně nejmenším dětem je vždy trochu oříšek. Čerstvě narozená miminka toho moc nepotřebují, ale s přibývajícími měsíci se pomalu začínají zajímat o svět kolem sebe. Proto jsme pro vás vybrali chrastící kolečko a malého medvídka – dečku s kousátkem, které jsou vhodné pro děti od narození. Od půl roku je pak dobré volit hodně barevné, kontrastní hračky, které se dětem moc líbí. Vzhledem k tomu, že každé malé dítko zajímají různé ovladače, telefony, spotřebiče apod., vybrali jsme Playgo plastové klíče od auta, vydávající 4 zvuky a hrající melodie.

Od jednoho roku jsou pak hodně oblíbené různé dřevěné vkládačky, nás zaujaly vkládací zvířátka a tvary. Od roku a půl pak můžete pořídit první Lego – Duplo.

Celou řadu krásného oblečení pro nejmenší pak najdete pod značkou Fred and Flo v F & F v Tescu.

Dárky pro malé slečny

Zleva nahoře: Barbie létající víla 531 Kč, L.O.L. panenka 479 Kč, magický provázek 69 Kč, vše HM studio, dívčí šaty Frozen F & F 499 Kč, dívčí modré společenské šaty F & F 499 Kč, obojí Tesco, foťák Nikon Coolpix w150 3990 Kč, Datart, Slimy super měkký sliz 149 Kč, laboratoř na výrobu parfémů 699 Kč, obojí HM studio.

Hraček pro holčiček je celá řada, od panenek, kočárků až po Barbie, která opět slaví velký úspěch. V poslední době jsou ale také velmi populární L.O.L. panenky. V každém balení najdete malou panenku včetně doplňků, kouzlo tkví v tom, že nikdy nevíte, jakou přesně, takže je to překvapení.

Dále se nám líbí dárek tzv. do kapsy a za pár korun. S magickým provázkem však nešlápnete vedle. Baví malé slečny ve škole o přestávkách, ale i v kroužcích. Tato retro hra našeho dětství se opět vrací!

Pro malé parádnice tu máme kreativní sadu na výrobu domácích parfémů, při které si slečny mohou vyzkoušet také řadu pokusů. Sliz je pak snad nejoblíbenější kreativní hračkou holek i kluků, přestože to rodiče kolikrát rádi nevidí.

Z elektroniky jsme vybrali cool foťák od Nikonu. Tento digitální foťák je vodotěsný do 10m, odolá i pádu i z výšky 1,8m, ideální pro první dětské focení.

Krásné holčičí šaty najdete opět v F & F. Zvlášť ty s motivem Frozen teď budou slavit velký úspěch vzhledem k tomu, že v kinech právě uvedli nový, druhý díl této legendární animované pohádky.

Dárky pro všechny zvídavé kluky

Zleva nahoře: Hot wheels city garáž 2999 Kč, Albi kouzelné čtení Doprava 359 Kč, Paw patrol velký hasičský vůz 1849 Kč, Transformers 199 Kč, NinjaGo lego 1389 Kč, dřevěná kuličková dráha 499 Kč, Dobble edice Harry Potter 299 Kč, vše HM studio, chlapecké tričko s motivem Cars F & F 299 Kč, Tesco, sluchátka Apple Airpods 4490 Kč, Datart.

Kluci mají rádi auta, stavebnice a lego. Od všeho jsme vám vybrali populární kousky. Autodráha Hot wheels je sázka na jistotu, tato sada je obrovská, skýtá dráhu i garáž v jednom a můžete ji připojit i k dalším setům Hot wheels. Hasičské auto je pak zase pro všechny milovníky Tlapkové patroly.

Pro větší kluky můžete pořídit robota z edice Transformers (auto a robot v jednom) nebo Lego pro pokročilé. Tohle NinjaGo je od 9 let.

Pokud neholdujete zrovna plastovým hračkám, máme pro vás alternativu v podobě dřevěné kuličkové dráhy, která zabaví malé i velké. Ze společenských pak novou edici populární hry Dobble, tentokrát s motivem Harryho Pottera.

I v F & F najdete oblečení pro kluky s motivy oblíbených animovaných filmů- zde tričko s dlouhým rukávem s obrázkem z filmu Cars.

V Datartu nám pak padly do oka nové bezdrátové sluchátka Apple airpods pro větší kluky (i holky).

V našem obchodním centru toho ale najdete mnohem více. Přijďte nás navštívit a vybrat ty nejkrásnější vánoční dárky pro vaše děti. Těšíme se na vás!