Tipy na vánoční dárky z Homeparku

Tento článek jste si přečetli 1249x.

Zbývá pár posledních dní do Štědrého večera, proto je ten nejvyšší čas nakoupit poslední vánoční dárky. Že nevíte, co koupit vaší partnerce, manželce nebo mamince? A co teprve vybrat nějaký ten hezký dárek pro muže. My jsme si pro vás dnes připravili pár krásných tipů přímo z našeho obchodního centra. Přijďte si k nám udělat radost!

Pro ni

Zleva nahoře: dámská tepláková souprava F&F (399 Kč mikina, 349 Kč tepláky), Tesco, sportovní podprsenka Nike 640 Kč, Sports direct, sluneční brýle InStyle 1195 Kč, GrandOptical, cestovní hrnek 25 Kč, Ikea, šedé šaty Takko fashion (info o ceně v prodejně), dámská vůně Calvin Klein 699 Kč, DM drogerie, zrcadlo DARIUS 125 Kč, Jysk, svetr F&F 649 Kč, Tesco, fén Remington Air 3D 3153 Kč, Datart, nástěnka DITMAR 200 Kč, Jysk.

Každou ženu určitě potěší tzv. měkké dárky. Dokonale příjemnou teplákovou soupravu, pyžama, spodní prádlo, ale třeba také vánoční svetry najdete pod značkou F&F v Tescu. Hezké věci mají i v prodejně Takko, např. tyhle šedé, bavlněné šaty. Kromě toho můžete zamířit i do CCC shoes a vybrat nějaké krásné střevíčky (tedy pokud znáte Popelčinu velikost).

Z praktických věcí se nám moc líbí cestovní hrneček z Ikei nebo kvalitní fén značky Philips z Datartu.

Módní sluneční (ale i dioptrické) brýle najdete u GrandOptical, kosmetiku v drogerii DM a krásné doplňky do bytu třeba v Jysku.

Pro něj

Zleva nahoře: pánská bunda Takko fashion (info o ceně v obchodě), sluneční brýle Ray Ban 4753 Kč, GrandOptical, holicí strojek Philips 1999 Kč, Datart, sportovní tričko Nike 355 Kč, Sports direct, sportovní taška Adidas 790 Kč, A3 sport, šedý svetr F&F 699 Kč, Tesco, pánské boty Adidas Fusion Storm 1990 Kč, A3 sport, pánské spodní prádlo 3 ks F&F, Tesco, chytré hodinky Apple watch Series 5 12490 Kč, Datart, mobilní telefon Apple iPhone 11 20990 Kč, Datart.

Každý muž zase určitě ocení nějaký hezký dárek z kategorie elektroniky. Co třeba nové Apple hodinky, mobilní telefon Iphone 11 nebo holicí strojek? Vše najdete v prodejně Datart.

Pro milovníky sportu můžete ulovit něco v prodejnách A3 sport nebo Sports direct. Nám padla do oka taška na trénink s nastavitelným ramenním popruhem a speciální kapsou umožňující oddělit špinavé prádlo. Dále pánské boty značky Adidas v elegantním provedení nebo Nike sportovní tričko.

Pánskou prošívanou bundu najdete v Takko fashion a šedý svetr z jehněčí vlny pak v F&F v Tescu.

Pro oba

Zleva nahoře: šedé křeslo VEDBO 6990 Kč, Ikea, stojací lampa LAUTERS 1690 Kč, Ikea, dárkový poukaz Exim tours, kávovar DeLonghi Magnifica Smart 9490 Kč, Datart, kondenzační sušička s tepelným čerpadlem, 15990 Kč, Gorenje, povlečení na dvojlůžko TOVSIPPA 549 Kč, Ikea, kuchyňský robot KitchenAid Artisan 18190 Kč, Datart, matrace Columbus 8792 Kč, ProSpánek, vánoční hrníčky VERDANDE 25 Kč za kus, Jysk.

V našem obchodním centru najdete řadu obchodů s doplňky pro domácnost, kde si můžete udělat radost vzájemně. Vánoce jsou totiž ideální čas, kdy si konečně nadělit třeba novou sušičku nebo kuchyňského robota. A co třeba krásnou dovolenou od Exim tours?

V obchodním domě Ikea koupíte oblíbený nábytek v severském a jednoduchém stylu, nám se moc líbí jejich sedačky, křesílka nebo tato designová lampa.

V prodejně Gorenje vám pomohou navrhnout a vybrat vaši vysněnou kuchyň a v ProSpánek můžete udělat něco pro své zdraví a pořídit si konečně nové matrace.

V DATARTU zase najdete chytré spotřebiče, které vám usnadní každodenní provoz domácnosti.

Přijďte k nám pomoct Ježíškovi s výběrem, otevřeno máme až do Vánoc.